Proč používat Weblogy.cz?

Rozhodujete se, zda používat RSS čtečku, či některý z webových agregátorů? Nic nedáte za přečtení výhod, které přináší služba Weblogy.cz

Rozhodujete se, zda používat RSS čtečku, či některý z webových agregátorů? Nic nedáte za přečtení výhod, které přináší služba Weblogy.cz:

 1. Výběrový obsah.

  Seznam weblogů je pečlivě spravován s ohledem na kvalitu každého weblogu. Vybíráme takové zdroje, které jsou dlouhodobě zajímavé, přínosné a kvalitní.

 2. Skvělá použitelnost.

  Weblogy.cz se používají snadno. Obsahují minimum funkcí, důraz je kladen na funkčnost a střídmost. Lidové pořekadlo „V jednoduchosti je krása“ nejlépe toto pojetí vystihuje.

 3. Bezobslužnost.

  Výběr a údržba vlastních RSS kanálů ve čtečce je  minulostí. Weblogy.cz sdružují zajímavé názory a postřehy k dění na internetu na jednom místě.

 4. Průběžná péče.

  Průběžné opečování služby je samozřejmostí. Seznam zdrojů je stále upravován, stejně tak uživatelské prostředí vylepšováno.

 5. Snadná přenositelnost.

  Weblogy.cz jsou pro vás k dispozici všude. Můžete je používat v zaměstnání, internetové kavárně, ve škole i doma a neuteče vám žádná novinka.

 6. Rychlá aktualizace.

  Aktualizace zdrojů probíhá v řádu minut. Se službou Weblogy.cz budete o všem vědět prakticky ihned.

Weblogy.cz jsou tu pro vás.