Dražba Weblogy.cz

Vyhlašujeme dražbu služby Weblogy.cz. Vyvolávací cena: 66 tis Kč.

Dražba probíhá neveřejně. Do dražby se můžete přihlásit posláním emailu na janbien@weblogy.cz. Do emailu se prosím jasně identifikujte (jméno, příjmení, email, firma). Děkuji.

Weblogy.cz jsou na prodej jako celek: draží se tedy doména weblogy.cz, agregační systém, všechna již naimportovaná data a na půl roku dopředu předplacený webhosting Ignum EXPERT. Budoucí nový majitel bude moci se službou i jakýmkoliv jejím dílem libovolně nakládat. Naše pracovní síly mohou být novému majiteli k dispozici až po budoucí dohodě.

Partnerských webů (Apetitus.cz, DigiMedia.cz atd..) se dražba nijak nedotýká. Ty budou i nadále provozovány jak jsou svými majiteli.

Agregační systém Antonín je průměrný systém napsaný v PHP praktikami tři roky starými a pro svůj běh vyžaduje PHP5 a MySQL 4. Funguje spolehlivě, do jádra systému nebylo za poslední rok prakticky sáhnuto. Kód bohužel není zdokumentován.

Důvod prodeje: Nemáme čas se dále službě věnovat tolik, kolik by si zasloužila. A nechat ji jen tak ležet ladem nechceme.

Na budoucnosti služby nám záleží. Proto si vyhrazujeme právo prodat službu komukoliv, kdo se dražby zúčastní (byť jeho nabídka nebude nejvyšší), nebo službu neprodat. Rozumí se však samo sebou, že nejvyšší nabídku budeme preferovat.

Máte-li jakékoliv dotazy, ptejte se.

Weblogy.cz podle Google Analytics denně navštíví 700 až 1000 unikátních uživatelů, kteří stáhnou kolem dvou a půl až čtyř tisíc stránek. 60% uživatelů navštěvuje Weblogy.cz přímo, 25% z vyhledávačů a 15% odkazem z jiných stránek.

Redakce|dispecink (zavináč) weblogy (tečka) cz| Vydáno: 29. 4. 2008 13:34