Webiant.cz se představuje

Vyberte si šablonu a přebarvěte ji do odstínu vašemu oku lahodícímu. Jednoduché na ovládání, sofistikované uvnitř. Webiant – dělá z internetových šablon chameleony. Webiant – přebarvuje kaskádové styly a obrázky.

Lidé, prý si rádi hrajete a chcete být originální. Tak tady mám pro vás malý dárek: Webiant.cz. S touhle hračkou si můžete vybrat a přebarvit šablonu internetové stránky podle svého vkusu a svůj originální výsledek si stáhnout na disk.

Webiant.cz sdružuje desítky šablon ze zdrojů typu FreeCSSTempla­tes.org a umožňuje měnit barevné odstíny šablon. Technologie Webiant umí přebarvovat kaskádové styly a obrázky ve formátech jpg, png a gif.

Vyzkoušejte si Webianta. Kdyby se vám opravdu líbil a chtěli byste ho použít ve svých aplikacích, můžete nám napsat na ahoj@webiant.cz.

Zajímavost: Při vymýšlení názvu Webiant bylo vycházeno z požadavku, aby název obsahoval slova „web“ i „ant“ (mravenec) … proto jméno Webiant.

Několik týdnů hledal Webiant své místo na tomto světě. Jestli je něco na tomhle světě produktem hladu a chudoby, pak to nejsou války ani teroristé, nýbrž právě Webiant. Dva staré notebooky, dvě neučesané hlavy, dva zelené čaje a nad tím vším krvelačné diskuze o teorii barev byly každé středeční dopoledne středem pozornosti studentů i personálu Akademického klubu v nové univerzitní budově VŠE v Praze.

Vojto Kohoute, Ty větší neučesaná hlavo (větší tím co máš v ní), děkuji Ti za velký kus výzkumné práce a bezvadné logo s malým Webiantíkem. Nebýt Tebe, Webiant by nikdy nebyl tím čím je, ba co dím, Webiant by nebyl.

Moniko, moje půvabná ženo, děkuji za to, že jsi. Tobě Webianta věnuji, protože Tobě právem náleží.

Díky Bohu za vše.

A víte co je teď nejhorší? Ten neodbytný pocit, že práce teprve začíná. Těch možností kde Webianta použít a jak jej dále vyvíjet, těch možností …

Redakce|dispecink (zavináč) weblogy (tečka) cz| Vydáno: 22. 2. 2008 11:47