Moderní web jde do dražby

Moderní web hledá nového majitele. Pokud možno solidního a solventního. Zúčastněte se výběrového řízení a následné dražby projektu.

Miloslav Lešetický (alias Plaváček) nabízí Moderní web (dále jen MW) k prodeji a tímto vyhlašuje výběrové řízení na zájemce o koupi.

Láká vás možnost ovlivnit další osud MW, probudit ho z dočasného spánku a posunout ho zase o krok dál? Pošlete e-mail na info@plavacek.net – na několika řádcích se představte a podělte se o svou vizi, kam by se podle vás měl MW dále ubírat.

Z výběrového řízení budou vybráni nejsolidnější zájemci a ti postoupí do druhého kola prodeje – do dražby s vyvolávací cenou 25 tis. Kč. MW bude prodán za nejvyšší nabídku. První část výdělku bude použita k pokrytí dosavadních výdajů za vybudování MW a druhá část bude věnována TyfloCentru Brno, o.p.s. na pokrytí nákladů spojených s prázdninovými aktivitami pro děti a mládež s těžkým postižením zraku (Letní rehabilitační tábory, Pobyty s výukou PC).

Prodána bude celá služba – tedy domény moderniweb.cz a moderni-web.cz, celý administrační systém a práva ke grafice a textům.

Výběrové řízení je otevřené na dobu neurčitou. Odhaduje se ale, že ukončeno by mělo být k 31. březnu 2008.

Od nového Otce MW je očekávána péče o další vývoj a prestiž. Nebude nijak usměrňován, jeho ruka bude mít volnost. Změní-li pravidla MW, vzhled či cokoliv jiného, bude zcela na něm. Bude však muset sestavil novou porotu (a může při tom oslovit stávající členy poroty), ve které budou panovat demokratické principy. Je nutné, aby byl zachován nestranný ráz MW.

MW má potenciál 1000 návštěvníků denně. Stávající návštěvnost: podle Navrcholu a TOPlist.

Redakce|dispecink (zavináč) weblogy (tečka) cz| Vydáno: 14. 2. 2008 14:01