Rada starších odpočívá?

Každý indiánský kmen spoléhá na moudrost zkušených a proto k závažným otázkám svolává radu starších. Jak tato právní praxe funguje v novověku, když senilní členové usnou? Důležité je v prvé řadě vydat včas oznámení, že domov důchodců nevymřel…

Spící Inčučuna v akci A toto právě činím.

Nové žádosti o agregaci nevyřizuje nedávno přijatý redakční šotek, jak by se mohlo zdát. Naše rada starších z důvodů časové tísně, zdražování pečiva a nedostatku másla dodává svá hodnocení jednotlivých webů se zpožděním. Proto nejsou některé – již několik dnů staré žádosti – stále vyřízeny. Přistupujeme k posuzování zodpovědně a nechceme službu zbrklými rozhodnutími degradovat. Proto prosím žadatele stávající i nové o trpělivost.

Před odesláním odpovědi je weblog žadatele posouzen v kontextu s celou službou z mnoha pohledů. Generální kontroluje obsah, manažer bazíruje na dostatečném reklamním prostoru, maskot posuzuje barvičky a sexuality manažerka celkový dojem. Jistě chápete, že se jedná o proces složitý a v některých případech i časově náročný. Když například manažer obhajuje obrovský bílý prostor vidouce možnosti banneru 300×300 a generální oponuje, že tam není žádný obsah ⇒ názorová shoda nemusí být okamžitá.

Vaše žádosti v koši nekončí, jen jich je v poslední době více (patrně generálka na Šťedrý den) a zodpovědné odpovědně to chvíli trvá. Děkujeme všem žadatelům za pochopení.

Redakce|dispecink (zavináč) weblogy (tečka) cz| Vydáno: 6. 11. 2007 10:19