Komentáře a podcast na Weblogy.cz

Vývoj služby Weblogy.cz nestagnuje. Naopak, vyvíjí se a obohacuje. Nyní dokonce i o zpětnou vazbu uživatelů a vytoužený podcast!

Vážení uživatelé. Je mi neskonalou ctí představit novou funkcionalitu, která má ve světě obdoby téměř všude. Náš Weblogník je konečně vybaven komentářovým formulářem, který rád a ochotně zaznamená vaše připomínky a postřehy – a to i zpětně k článkům staršího data. Račte otestovat, zhodnotit a připomínkovat. To za prvé.

Za druhé, PodCast

Otevřeně přiznáváme, touha mít vlastní PodCast nás sžírala delší dobu. Parafrázujeme-li slova českého klasika a velikána největšího – ~~Járu Da Cimrmana~~ – „Kdo chvíli mlčel již mlčí opodál“, dojdeme k logickému závěru, že je největší čas naši službu ozvučit. Jste svědky zahájení nové – multimediální – éry služby ~~Weblogy.cz~~.

Plánujeme mnoho novinek a napadlo nás, že první podcastový příspěvek by měl nahlédnout do budoucnosti a sdělit vám naše stručné ToDo právě a jen v podcastu. Zde je historicky první podcast služby Weblogy.cz: stručné ToDo (MP3, 20kB).

;-)

Redakce|dispecink (zavináč) weblogy (tečka) cz| Vydáno: 22. 9. 2006 10:12