Favikonka – detail, který potěší

Služba Weblogy.cz je neustále vyvíjena. Úprav automatického agregačního systému, který službu pohání, si většinou ani nevšimnete. Jsou ale změny viditelné na první pohled – například uvedení favikonek u zdrojů.

Jistě Vám neuniklo malé vylepšení služby Weblogy.cz – ikonka u jména zdroje. Ti pozornější zaregistrovali, že některé zdroje nejsou označeny unikátní ikonou. Je to proto, že daný web nemá favikonu definovanou. Věříme, že ikonky zvýší přehlednost a usnadní orientaci v článcích i denních archívech.

Jste autorem agregovaného zdroje bez ikony a chcete pozvednout jeho identitu? Vytvořte mu vlastní favikonku. Nevíte-li, jak na to, pomoci Vám mohou tyto články:

Zatímco celé pozadí služby je automatizované, přiřazování ikonek ke zdrojům je prováděno ručně. Proto, pokud začnete favikonu používat, upozorněte nás, prosím, zasláním e-mailu na adresu info@weblogy.cz, aby mohla být ikona ke zdroji přiřazena. Vkusné odlišení favikonou jistě ocení nejen uživatelé služby Weblogy.cz, ale všichni návštěvníci Vašeho webu.

Redakce|dispecink (zavináč) weblogy (tečka) cz| Vydáno: 13. 4. 2006 10:33